Witam.

Szukasz czegoś nowego? Aktywności, kondycji czy pozytywnych ludzi i dobrej atmosfery?
Lepiej trafić nie mogłeś/aś !!

Nazywam sie Patryk Łajczak. Na Capoeira jestem znany jako Leve co oznacza „lekki” (co pokazuje zdjęcie z prawej dlaczego?! 🙂 .

 

Każdy na Capoeira posiada swoją historie . Moja zaczęła się 14 lat temu. Od samego początku trenuję z wielką pasją i zaangażowaniem dzięki czemu w 2009 roku udało mi się zdobyć wicemistrzostwo Polski w zawodach Capoeira.
Jestem również tegorocznym mistrzem Polski występów solowych jak i wicemistrzem Capoeira kategorii zaawansowanych, ale nie będę mówił tylko o swoich sukcesach – bo najbardziej zależy mi na Twoich !

 

 

Capoeira zapewnia nam dużo wrażeń i jednym z nich są warsztaty Capoeira organizowane w całej Polsce, na których jestem zawsze obecny! 

Spędziłem 5 lat za granicą ćwicząc i biorąc udział w największych wydarzeniach Capoeira w Anglii. Jednym z nich były Warsztaty Capoeira w Cambridge!

Nie zawsze jest z górki i u mnie także były ciężkie chwile… Jestem po bardzo poważnej operacji… Lekarze nie dawali mi szans na powrót do regularnych treningów i bardzo długo szukałem chirurga, który podejmie się tego zabiegu. Na moje szczęście finał był pozytywny. Ten okres w życiu bardzo wzmocnił mój charakter i utrzymał w przekonaniu jak bardzo kocham to czym się zajmuję.

 

 

Czym jest dla mnie Capoeira?
Na początku zaciekawiła mnie akrobatyka. Dużo czasu poświęcałem na treningi tego typu, dlatego dziś „latanie” sprawia mi ogromną przyjemność. Wraz z latami treningów poznawałem kolejne aspekty takie jak walka, muzyka i kultura brazylijska.
Dziś jest to mój sposób na życie, którym chcę się dzielić z innymi 😉

Od samego początku ćwiczę pod okiem najlepszych (Est. Professor Boca oraz Mestre Nem), którzy poprzez swoje doświadczenie przygotowywali mnie odpowiednio do roli instruktora.

Zapraszam do tej wspaniałej przygody!