PRZEKAŻ 1% – WSPIERAJĄC NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ 

Capoeira pomimo wielu swoich zalet i dużej popularności nie ma aż takiego wsparcia ze strony urzędów jak inne sporty kwalifikowane. Od dłuższego czasu szukamy różnych źródeł finansowania naszej działalności tak, aby składki członkowskie były bardzo konkurencyjne i korzystne dla naszych uczniów oraz rodziców.

Prowadzenie Klubu Sportowego Capoeira Camangula:

Wszelkimi sprawami w klubie zajmujemy się samodzielnie, bez zatrudniania zewnętrznych specjalistów, czy firm.
Nie jesteśmy jedynie instruktorami do których należy przygotowanie oraz prowadzenie treningów…
Na codzień jesteśmy również uczniami, którzy rozwijają swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach, festiwalach, seminariach, obozach sportowych i pokazach zarówno w Polsce jak i za granicą. Każdego dnia dbamy i rozwijamy swoją capoeira, doskonalimy się jako nauczyciele, abyście mogli czerpać wiedzę jak i umiejętności od jak najbardziej doświadczonej kadry.

Jesteśmy również marketingowcami, grafikami, informatykami, księgowymi, pedagogami, czasem także dostarczycielami ulotek oraz plakatów…
Chcielibyśmy robić więcej, bardziej profesjonalnie, ale czasu wszyscy mamy po równo 🙂


Szukając alternatywnych możliwości wsparcia finansowego trafiliśmy na fundację. Dzięki tej współpracy, od 2017 roku możecie Nam pomóc – przekazując 1% podatku.

Co chcemy zrobić z uzyskaną przez Was pomocą?

Dzięki wsparciu chcielibyśmy rozwijać klub poprzez:
– zakup sprzętu treningowego – tj. tarcze, packi, ochraniacze, gumy etc.
– zakup instrumentów – instrumenty są bardzo drogie, a ich amortyzacja jest czasochłonna i kosztowna;
– inwestowanie w lepszą promocję capoeira w mieście. Sami dobrze wiecie, że nikt nie zainteresuje się capoeira, jeśli nie będzie o Nas słychać;
– poprzez podniesienie poziomu organizowanego przez nas „Tyskiego Festiwalu Capoeira”. Dodatkowe fundusze mogłyby Nam pomóc w „sprowadzeniu” wielu wspaniałych capoeiristas od których mogli byśmy się jeszcze więcej uczyć.


Celem naszym nadrzędnym jest promować sztukę capoeira w różnych środowiskach, aby dzieci, młodzież, ale również i dorośli mogli poprawić swoje zdrowie, kondycję i samopoczucie trafiając na nasze zajęcia!

Jeżeli chcecie Nam pomóc:

Klub Sportowy Capoeira Camangula w Tychach

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz: 

KRS: 0000270261

Cel szczegółowy:

CAMANGULA TYCHY 7748