Witaj,
cieszę się, że dołączyłeś do wielkiej rodziny Capoeira, której i ja jestem częścią.

Nazywam się Dawid Latocha (znany jako Est. Professor Boca – w świecie Capoeira) i od ponad 10 lat jestem instruktorem, trenerem i osobistym coachem moich podopiecznych, którzy zdecydowali zrobić się krok ku zdrowiu. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą tak więc treningi prowadzę z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, dostosowując zakres ćwiczeń do możliwości uczestników zajęć. Czym dla mnie jest Capoeira? Chyba łatwiej powiedzieć czym nie jest. Capoeira to nie tylko sztuka walki. To zderzenie z kulturą Brazylii, z jej wyjątkowym językiem oraz muzyką stale obecną na zajęciach. Capoeira to nauka samodyscypliny, to umiejętność radzenia sobie ze stresem i przeciwnościami. To pewność, że po każdym upadku podnosimy się silniejsi. To wielka podróż, do której serdecznie Cię zapraszam.

 

Strój do ćwiczeń to białe spodnie (abada) oraz klubowa koszulka (camisa). Nie martw się o buty. Ćwiczymy boso. Jeśli dopiero zaczynasz załóż T-Shirt i luźne dresowe spodnie. Czuj się swobodnie, tu nikt nie będzie cię oceniać. Tworzymy zgrany zespół. Czekamy właśnie na Ciebie.

glowa_strona

 

 

Stanę na głowie, żeby nauczyć cię wszystkiego, czego sam się nauczyłem od mojego mistrza, założyciela grupy Capoeira Camangula Mestre Nem. 

Dołączając do naszego grona będziesz miał szansę poznać go osobiście. Podczas uroczystości Batizado i Troca de Cordas Mestre Nem wręcza ozdobne sznury oznaczające stopień zaawansowania umiejętności.

 

 

 

bjj_strona

 

Do wszystkiego w swoim życiu podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Jestem wicemistrzem Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu i nie jest to moje ostatnie słowo.
Siły dodają mi: spontaniczne podróże do Brazylii (gdzie chłonę klimat i kulturę tego kraju podnosząc swoje kwalifikacje trenerskie), moi uczniowie (którzy uczą mnie pokory, stawiają wyzwania, inspirują) oraz kobiety mojego życia – Monika i Vanessa (moja moc, moja wytrwałość, moja droga, mój świat, moje życie).